יום ו', כה’ בניסן תשע”ד
דף הבית דבר המנהל מרחבים כיתתיים מקצועות לימוד המסלול התורני חידון התנ"ך חדר מורים יצירת קשר
תמונות מהעדלאידע התשע"ד
קרא עוד...
קרא עוד...
בתחילת שנה"ל תשע"ד הזמנו את ההורים לבית הספר לבוקר של לימוד והכנת ציצית, היתה ברוך השם נוכחות גדולה של הורים שבאו יחד עם הבנים להכין ציצית אשר תשמש את הבנים בעז"ה לקיום מצוות ציצית במהלך השנה. לפניכם סרטון קצר המסכם פעילות ברוכה זו.
קרא עוד...
לפניכם סרטון קצר המראה את הבנים לומדים ב"חברותות" בוגרים וצעירים, אנו עורכים לימוד מעין זה מספר פעמים במהלך שנה"ל לפניכם הלימוד הראשון שנעשה לפני ראש השנה, צפיה נעימה!
קרא עוד...
לפניכם סרטון קצר המסכם בקצרה את הטיול אליו יצאנו בחודש מרחשוון, לטיול יצאנו כיתות א' וב' עם המחנכות ורבני הכיתות, מדריכות ממדרשת סוסיא העבירו לנו פעילות ODT הפעלות בשטח, לאחר מכן יצאנו למסלול קצר הנקרא גם מסלול "המתקנים" שבו ראינו גיתות ושאר מתקנים עתיקים, לאחר הפעילות הכנו פיתות ואכלנו תפוחי אדמה ישר מן המדורה ועשינו פעילות יצירה. צפייה מהנה!
קרא עוד...
לקראת חג הסוכות קיימנו בבית הספר מרכז למידה על חג הסוכות, במרכז התלמידים למדו על סוכות פסולות וכשרות, על ארבעת המינים, על שמחת בית השואבה, על שמחה בחג, הכינו יצירה בנושא האושפיזין, צפו בהצגת בובות, הכינו "טבעות שוקולד" ושחקו בחידון בנושא סוכות במשחק סולמות וחבלים ענקי.הסרטון לא יכול להכיל את כל השפע שהיה במרכז למידה זה, הוא רק טעימה....צפיה מהנה.
קרא עוד...
בתמונות שלפניכם אנו רואים חנוכיות מתערוכת החנוכיות המרשימה שהכינו תלמידי בית הספר, כמו"כ אנו רואים מספר תלמידים מתענגים על סופגניות מתוקות לכבוד החג.
קרא עוד...
קרא עוד...
בשבוע שעבר (לפני שרעידות האדמה עלו לכותרות) ערכנו בבית הספר תרגיל הערכות לקראת רעידת אדמה (ל"ע).התלמידים לקחו את התרגיל ברצינות רבה. שנזכה רק לתרגל.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בס"ד: ביום רביעי האחרון (ח' בטבת) שיננו באופן חופשי תלמידי כיתתנו היקרים, נ"י משניות מתוך פרק א' של מסכת "ברכות", אותו סיימנו בשבוע הקודם ! אישית, כ"רב הכיתה" וכאדם שעומד מהצד, מצלם ומתבונן בתלמידי היקרים, חשתי התרגשות עצומה - מעין אווירת בית-מדרש של תלמידים האוהבים משנה ומשננים משניות ! הורים יקרים ! צפו יחד עם בנכם היקר במחזה הנפלא הזה, עליו כבר אמרו חז"ל : "במי אתה מוצא מלחמתה של תורה ? - במי שיש בידו חבילות של משנה" ! (גמרא מסכת "סנהדרין" דף מ"ב, עמ' א'). ב"ה, אשריכם שזכיתם וב"ה שזכיתי גם אני לתלמידים יקרים וצדיקים כאלו ! מאיר קורן, "רב הכיתה"
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תזכורת: מבחן שלב ב' יתקיים, אי"ה, ביום שישי כ"ח בשבט. רק על שמואל א' ומשלימצ"ב דפי חזרה.
קרא עוד...
שלום לכולם!לאחר התלבטויות והתייעצויות רבות, החלטתי להפחית בחומר הלימודים לחידון, החומר לחידון הסופי: בראשית, שמואל א ורות. בנוסף - שינון פסוקים ממשלי.
קרא עוד...
בעזהי"ת: לתלמידי כיתה ה'2 היקרים ולהוריהם היקרים, נ"י, שלום וברכה ! ביום שני האחרון, כ"ו בשבט, התשע"ד, התארחתי בכיתה ה'2, כיתתו של המורה היקר מעוז לשם, נ"י ובין היתר, הקרנתי סרטון שהכנתי בסייעתא דשמיא יחד עם מס' תלמידים מכיתתו של המורה מעוז לשם, נ"י. ההצגה עסקה בנושא: מלחמת שאול ושמואל בעמלק ובאגג, מלך עמלק (ספר שמואל א' פרק ט"ו). הסרטון הוקרן בשיעור נביא על פרק ט"ו מספר שמואל-א', שהכין והעביר יחד איתי התלמיד היקר אחיה פיטוסי, נ"י ! כמו-כן, את שיעורו של אחיה היקר, ליוותה מצגת שהוכנה במיוחד לשיעור זה והרי היא לפניכם, בנוסף לסרטון ! צפיה מהנה בע"ה ! מ: הרב מאיר קורן
קרא עוד...
סרטונים מהווי בית הספר
תמונות מהווי בית הספר
מרחבים כיתתיים
מידע לתלמידים
הורים כותבים
תלמידים כותבים
משנה - כיתה ג'
קרן "קרב"
לוח פעילות ואירועים
חדשות המסלול התורני
פרשת השבוע
אינטרנט בטוח
קריאה
חידון התנ"ך
טעמי המקרא
הצגות ומופעים בביה"ס
סרטונים וסרטים חינוכיים - כיתה ה'2
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר